diabelska moda

moda to pojęcie względne.
ze względu na to, kto dyktuje modę,
kto ją kreuje, może być inna.

 

różna jest po prostu. tak jak i gusta, są różne. dlatego nie wszystko, co modne, wszystkim się w danym czasie podoba. tak jak teraz, ot choćby streetwear. moda ulicy. moda hipsterów. moda, która faktycznie nie jest wymagająca. nie wymaga od projektantów i nie wymaga od tych, którzy preferują streetwearowe ciuchy.

streetwear nie wymaga, a na topie jest. i popularnością się cieszy. coraz większą. dlatego też małe marki często stają się mainsteamowymi i trafiają do dużego grona nowych odbiorców. a niejedokrotnie jest tak, że sami jesteśmy sobie projektantami i sami dajemy nowe życie naszym rzeczom.

streetwear to tak naprawdę swoboda w wyborze ciuchów i dodatków. ważne, aby było wygodnie. na luzie. beanie? proszę bardzo! torba cała w ćwiekach? czad! za duża bluza po bracie? jak najbardziej!

podarte spodnie, poprzedzierane? mega! założysz takie i wszystkie oczy w Twoją stronę. tak jak ja dziś. zabawiłam się takimi spodniami streetowo, busem jadąc. siedząc w czwórce tak zwanej. i oczywiście zastanawiać się nie musiałam co to za moda. się dowiedziałam. co to za czasy nastały! diabelska moda!

jakie czasy nastały,
taka moda, proszę Pani!

Advertisements

4 comments

  1. myśle, że jedynym plusem mody jest wyzwolenie 🙂 dzieki częstym zmianom ludzie stają się bardziej otwarci, przychylniej spoglądają na tych którzy od dziecka ubierali się ekscentrycznie 🙂 ja np. uwielbiam kolory nazywane przez innych “brakiem kolorów” szarości, biele, czernie, granaty, jeansowe koszule, lubie minimalizm, proste formy zmieszane z wplywami grunge 🙂 ale do tego w zaleznosci od okazji zakładam ogromne złote lub srebrne naszyjniki, duże pierscienie czy kolczyki, workery z torbą na długim pasku i wlosy spiete w kulkę zamieniam w szpilki i kopertówkę, rozpuszczam włosy i juz jestem eleganckim wydaniem 🙂 lubię ludzi ubranych a nie przebranych 🙂 spodobał mi się Twój blog 😉 chetnie zostanę obserwatorem 🙂

    ps :te spodnie są obłędne 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s